​Administration

​Adm. Direktør

Arne Hansen
20 28 38 15
arne@ahautolak.dk

​Økonomichef

Kristina Hansen
40 37 09 96
kristina@ahautolak.dk

VI ER MEDLEM AF

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.

Middelfart

Tlf.: 82 30 30 76

E-mail: middelfart@ahautolak.dk

CVR: 38222872

Fynsvej 60, 5500 Middelfart

Find vej her

Fredericia

Telefon: 75 92 64 32

E-mail: fredericia@ahautolak.dk

​CVR: 27230520

​Industrivej 20, 7000 Fredericia

Find vej her

Vejle

Telefon: 70 30 27 87

E-mail: vejle@ahautolak.dk

CVR: 38838520

Wittrupvej 1, 7120 Vejle Ø

​Find vej her

ODENSE

​Telefon: 28 34 00 36

E-mail: odense@ahautolak.dk

CVR: 39463121

​Peder Wessels Vej 11, 5220 Odense SØ

​Find vej her

Horsens

​Telefon: 88 24 72 02

E-mail: horsens@ahautolak.dk

CVR: 40624406

​​Saturnvej 16, 8700 Horsens

Find vej her

Klargøring aps

​Telefon: 29 89 42 69

E-mail: klargoering@ahautolak.dk

CVR: 40222979

​​Industrivej 20, 7000 Fredericia

​Find vej her

​​Ankenævn for biler -
​​læs her​​